Faq

Często Zadawane Pytania

Wyjaśnienia oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące usług z zakresu transportu drogowego.

Kontakt

Warunkiem wynajmu pojazdu, jest ukończenie 21 lat oraz posiadanie prawa jazdy od co najmniej roku. Dla pełnej jasności dołączamy poniżej umowę, którą Klient będzie musiał podpisać przed wynajem pojazdu.
  • 1. Umowa Wynajmu Pojazdu
  • 2. Protokół Przekazania Pojazdu
  • 3. Protokół Odbioru Pojazdu
  • Do wynajmu samochodu wymagane jest przedstawienie dwóch dokumentów potwierdzających tożsamość najemcy (np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, karta pobytu).

    Wynajem auta, niezależnie od klasy, wiąże się z wpłatą 1000 zł kaucji. W związku z tym, że auto użyczane jest czyste, sprawne i zatankowane do pełna, kaucja stanowi dla nas dodatkowe zabezpieczenie.

    Przed odbiorem wynajętego busa, z Klientem kontaktuje się pracownik wypożyczalni i ustala wspólnie miejsce przekazania pojazdu. Pracownik ma ze sobą gotową umowę oraz przygotowany protokół przekazania pojazdu, w którym zanotowane są wszelkie uwagi dotyczące stanu wynajmowanego samochodu. Wszystkie dokument podpisuje się w czasie przekazania samochodu.

    Inna osoba może prowadzić samochód, o ile spełnia wymagania dotyczące ukończonego wieku oraz ważności prawa jazdy. Należy pamiętać o tym, że to najemca ponosi całkowitą odpowiedzialność za wynajmowany samochód.